JAMES ARTHUR O'CONNOR, tillskriven, olja på duk, ej signerad
Landskap med figur i röd kappa. 42 x 54,5 cm
Uppfodrad duk. Krackelyr.
Inköpt 1977, Lucerne Gallery, Kensington, London