ENRICO BAJ, färgserigrafi på duk, signerad och numrerad 75/1200.
"Do Baj by Yourself". Ca 72 x 58 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK