Affisch från en film av Ingmar Bergman med bland annat skådespelarna Anita Björk, Eva Dahlbeck, Gunnar Björnstrand och Karl-Arne Holmsten. Bildstorlek ca 95 x 68 cm.
Slitage. Ej examinerad ur ram. Vikveck. Mindre skador vid kanter.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.