KARL ERIK EKSELIUS, KARMSTOL, JOC, Vetlanda.
Fast stoppad rygg och sits. Klädsel i svart skinn. Brännmärkt av tillverkaren. Sitthöjd 45 cm, totalhöjd 82 cm, bredd 64 cm.
Torkad och nedsutten stoppning, slitage i skinnet. Stötmärken, repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10