LEONOR FINI, färglitografi signerad och numrerad 199/275.
"Les deux soeres Jeleuax". Bladstorlek 73 x 53 cm.
Missfärgad i ytterkant. Hanteringsveck. Baksida med rester av tejp.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10