BEVERLOO CORNEILLE, 2 st, serigrafier, signerade och dat -96, E.A. resp. färglitografi, numrerad 185/200
-"L'amour au jour le jour". GKM Edition. . Bladstorlek 42x57,5 cm.
-Komposition med två kvinnor och fågel. 42 x 57. Oramade.
Obetydligt hanteringsveck.