REKLAMAFFISCH

Royal Mail Service Union Castle Line to South Africa.

Bildmått ca 91 x 73 cm.

Konditionsrapport

Monterad på masonit. Bucklor, repor.

Proveniens
Villa Pauli, Djursholm.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

+46 739-40 08 14
rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10451878 bukobject
    • 10451878 thumb
    • 10451879 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    15 000
    1 557 EUR
    1 696 USD

    Budhistorik (69 bud)
    6A21 apr 17:5015000SEK
    221 apr 17:5014500SEK
    6A21 apr 17:5014000SEK