PARTI SILVERFÖREMÅL, 9 st, finska stämplar, 1970 och 1980.
Sockerskål och gräddsnäcka, höjd 6-8 cm, Kellomiehet Oy, Helsingfors 1970. Sockertång, 8 cm. Sex servettringar, ø 4 cm, Kultakeskus 1980.
Tot vikt 295 g.
Slitage. Anlöpningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.