Fanerad med ljus björk, två dörrar med tre bakomliggande hyllplan. Bredd 98, djup 51, höjd 119 cm. Nyckel finns.
Fanerskador med lagningar. Smärre torkprickor och slitage. Nyckel (ej fungerande).