JOAN MIRÓ, EFTER, färglitografi, 1961, signerad med blyerts 203/300, utgiven av Galerie Maeght.
"Graphismes". Bildyta 39 x 85 cm. Med Maeghts blindstämpel i vänster hörn.
Ej examinerad ur ram. Gulnad. Färgerna något blekta .
Maeght 1721.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
15 000 SEK