KARL MOMEN, Mapp med 12 st färglitografier 1977, "Der ring des nibelungen"
Olika storlekar
3 st mått ca 48x48 cm
5 st 65x46 cm
4 st, 70x36 cm
Smärre slitage. Gulnad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK