TRÄDGÅRDSGRUPP

6 delar, smide, 1950-tal.

Bockade rundjärnsaxlar.
Soffa, längd 107 cm.
Sitt höjd 46 cm.
Karmstol samt 3 st stolar.
Bord, längd 92 cm, bredd 62 cm, bredd 62 cm, med glasskiva

Konditionsrapport

Anlupen, ytrost, färbortfall, Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N11

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Anthony

Fredrik Anthony

+46-761 262154
fredrik.anthony@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10511411 bukobject
    • 10511411 thumb
    • 10511412 thumb
    • 10511414 thumb
    • 10511413 thumb
    • 10511415 thumb
    • 10511416 thumb
    • 10511417 thumb
    • 10511418 thumb
    • 10511419 thumb
    • 10511420 thumb
    • 10511421 thumb
    • 10511422 thumb
    • 10511423 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 500
    155 EUR
    167 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    626 apr 21:041500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    524 apr 09:181000SEK
    422 apr 17:51500SEK