TRÄDGÅRDSGRUPP, 6 delar, smide, 1950-tal.

Bockade rundjärnsaxlar.
Soffa, längd 107 cm.
Sitt höjd 46 cm.
Karmstol samt 3 st stolar.
Bord, längd 92 cm, bredd 62 cm, bredd 62 cm, med glasskiva

Anlupen, ytrost, färbortfall, Slitage.

Utropspris
3 000 SEK