GUNNAR NORRMAN, torrnål, signerad daterad och numrerad 1981 H.C. X/X
"Pileallé", bildyta 18 x 24 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK