AXEL WALLERT, etsningar, 2 st, en signerad.
Mandolinspelerskan från föreningen för grafisk konst bildstorlek 26x15 cm. Kvinnoansikte bildstorlek 18x22 cm. Oramade.
Gulnad. Fläckar. Mjuka veck.