875465. BÄGARE, silver, 1800-tal, oidentifierad guldsmed, vikt 168 g.

Dekorerad med silvermynt, höjd 9 cm.

Slitage.

möjligen gjord av Aage Steffensen 1876 – 1929

Utropspris
200 EUR