KIMMO KAIVANTO

Serigrafi, signerad och daterad -80, numrerad 24/40.

Huvud. Bildstorlek 41,5 x 68 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10550779 bukobject
    • 10550779 thumb
    • 10550777 thumb
    • 10550778 thumb
    • 10550780 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 500 EUR

    Slutpris

    310
    EUR
    3 019 SEK
    347 USD

    Budhistorik (5 bud)
    419 maj 20:00310EUR
    219 maj 14:52290EUR
    317 maj 16:03270EUR
    Acceptpris på 250 EUR uppnåddes