JOHN WREN, bägare, sterling silver, London 1799-1800.

På fot, i sidorna hänklare, dekor av blomster. Höjd 14,5, bredd 10, längd 17 (inkl hänklar). Vikt ca 360.

Mindre slitage och repor.

Utropspris
3 000 SEK