OKÄND KONSTNÄR 1700/1800-TAL, olja på duk, otydligt signerad
Landskap med vattendrag och figurer. 51 x 61 cm.
Lagning med retuscher. Tryckskada. Krackelyr. Färgbortfall. Repor. Smuts. Gulnad fernissa.