SLAGBORD, 1800-talets andra hälft.

Vitmålat. Dubbelgrindar. Total längd 169, bredd 114, höjd ca 74 cm.

Slitage. Sprickor. Senare målning. Repor. Renoverat samt kompletterat. Skivor med skador. Två träkilar saknas samt en avbruten.

Utropspris
3 000 SEK