SKÅP, 2 st, Industri, 1900-talets första hälft.

Båda med senare målning samt med låsbara dörrar. Bredd ca 90, djup ca 50, höjd ca 53 cm respektive bredd ca 60, djup ca 42, höjd ca 31,5 cm. Nyckel finns.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Senare målning. Det större skåpet med en låst dörr. Senare målning. Skrapmärken.

Utropspris
2 500 SEK