SERVERINGSVAGNAR, ett par, 1900-talets andra hälft.

Stommar i mässingsfärgad metall på hjul, två glasade löstagbara brickor vardera med gallerkant. Längd 51, bredd 34, höjd 65 cm.

Bruksskick.

Utropspris
3 000 SEK