Cylindrisk form med handtag av trä. Insats av aluminium. Tång medföljer. Höjd 21 cm.
Smärre bucklor. Smärre fläckar. Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10