ARVID WIDERBERG, färglitografi, signerad, numrerad H.C och daterad- 79.
"Place de la Concorde". Oramad. Bladstorlek 63x79 cm.
Reva. Veck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK