ALBERT BERNHARD ÖNSTAD (f. Nilsson), "Tiergarten Wien", akvarell, 1895-1981, signerad o daterad A Bernhad Nilsson, 1923

Bildstrl. 30,5 x 23 cm

Utropspris
6 000 SEK