Betsad ek. Dörr med bakomliggande förvaring. Kopplad benställning. Bredd 107. Djup 39. Höjd 86,5 cm.
Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Hyllplan saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10