Barthelemy Roger

(Frankrike, 1767-1841)
Barthelemy Roger
(Frankrike, 1767-1841)

BARTHELEMY ROGER, punktgravyr och etsning, efter Rossline Le Suédois, ca 1800.

"Marie Antoinette de Lorraine-d'Autriche, Reine de France". Plåtstorlek 69,5 x 53 cm.

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
300 EUR