MARJATTA NUOREVA, grafikmapp, mezzotint och torrnål 12 st. signerade, numrerade.
"Mörkrets ljus", bladstorlek 79.5 x 56.5 cm.
Vikveck. Sedvanligt slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
400 EUR