CURT CLEMENS, olja på pannå, signerad och daterad 1943
Landskap i solnedgång. 28,5 x 33 cm.
Repa. Ytsmuts.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK