ÖYVIND FAHLSTRÖM, mapp med 4 färglitografier, "Minneslista" (till Dr. Schweitzers sista uppdrag)", Kerberos, 1964.
Bladstorlek 46 x 35 cm. Ej signerade. I mapp (ej ramade)
Mapp med smärre slitage.