SOLGLASÖGON, 3 st, Ray-Ban, 1900-talets andra.

"WAYFARER", märkta "B&L RAY-BAN U.S.A.". Ett par stålbågar märkta "B & L RAY-BAN U.S.A. Ett par stålbågar märkta på glaset "Ray-Ban" och "BL". Originaletuier medföljer.

Bruksskick.

Utropspris
2 000 SEK