Fanerad med björk. Nedfällbar skrivskiva med bakomliggande skrivinredning. Fyra lådor under skrivklaff. Bredd 106,5. Djup 44. Höjd 111 cm. Nyckel finns.
Slitage. Torrsprickor. Repor. Märken. Kompletterad med senare nyckelskyltar. Ett lås något löst.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor