KAFFESERVIS, 3 delar, K Andersson, Stockholm 1918 samt 1920. Vikt ca 1395 g.

Kanna, sockerskål, gräddkanna. Hamrad yta.

Slitage. Repor. Bucklor. Anlupen. Någon del saknas vid kannan.

Utropspris
5 000 SEK