GUNGFÅTÖLJER, ett par, "Neo", Alban-Sébastien Gilles för Ligne Roset, 2002.

Beige tygklädsel och dyna. Armstöd i aluminium. Etikettmärkta. Stolarnas höjd 83 cm, bredd 72 cm. Två fotpallar 83x33 cm, höjd 40 cm.

Smärre slitage. Repor på armstödet.

Utropspris
400 EUR