Betsad bok. Dörrpar med bakomliggande klädstång och en hylla. En låda under dörrpar. Beslag av mässing. Bredd 112. Djup 49. Höjd 199 cm.
Slitage. Fläckar. Torrsprickor. Repor. Märken. Skador. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10