JAMES COIGNARD, bronsrelief samt carborundum etsning i kasett, "Six Occupants" numrerad 6/75. 1977.
Bronsrelief. 23,5 x 17,5 cm.
Carborundumetsning, signerad J. Coignard och numrerad 6/75 med blyerts. 33 x 26 cm.
Anlöpningar på bronsen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK