YNGVAR SANDSTRÖM OCH ALF SVENSSON

Dagbädd, "Carina", Kock, 1900-talets andra hälft.

Stomme av ek. Lösa plymåer i rygg och sits. Sitthöjd ca 42 cm. Längd ca 202 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage och fläckar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    4 850
    505 EUR
    588 USD

    Budhistorik (15 bud)
    518 jul 11:074850SEK
    4A18 jul 11:074650SEK
    4A18 jul 09:244400SEK