TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, möjligen Grythyttan, 1900-tal.

Fällbara. Målade, benställningar av metall, sitsar samt skiva av målade träribbor. Bordets längd 90, bredd 56, höjd 71 cm. Soffans längd ca 130 cm.

Slitage. Senare målning. Färgbortfall. Rost. Sprickor.

Utropspris
4 000 SEK