SIDEBOARD, Tidafors Möbler, köpt 1963.

Stomme i teakfaner med kantlister i betsad ek. Ben i bok. Kopia på kvitto medföljer. Tre skåp samt två lådor. Längd 154 cm. Bredd 43 cm. Höjd 107 cm. Nyckel finns.

Slitage. Fläckar. Viss källardoft.

Utropspris
2 000 SEK