Stomme i teakfaner med kantlister i betsad ek. Ben i bok. Kopia på kvitto medföljer. Tre skåp samt två lådor. Längd 154 cm. Bredd 43 cm. Höjd 107 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fläckar. Viss källardoft.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.