TORSTEN RENQVIST, akvatintetsning, signerad T. Renqvist, daterad -62 och numrerad 6/50 med blyerts.
"Grodd". Plåtstorlek 47 x 40 cm.
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.