INARI KROHN, färgetsning, signerad, daterad 2000 och numrerad 24/30.
"Sananjalat ja koivut" (Örnbräknar och björkar). Plåtstorlek 29,5 x 24,5 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
200 EUR