JACQUES VILLON, färglitografi, signerad i trycket och daterad -54, ur XX:e siècle nr 12 1959
Figurer. Bladstorlek 31,5 x 24 cm.
Ej examinerad ur ram.
Ginestas/Pouillon appendix 94.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK