CARL MALMSTEN, fåtöljer, ett par, "Jonas Love", 1900-talets andra hälft.

Stomme av björk. Fast stoppad klädsel. Brännmärkta. Sitthöjd ca 42 cm.

Smärre slitage. Märken och smärre fläckar. Kantband saknas delvis.

Utropspris
8 000 SEK