Ek. Överdel med jalusi och bakomliggande hyllplan. Utdragbar avlastningsskiva. Nedtill med dörrpar och bakomliggande förvaring. Bredd 81. Djup 51. Höjd 188,5 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.