BECK & JUNG, blandteknik, numrerad 91/150, signerad och daterad 1978
Bildstorlek 77 x 57 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK