Mahogany. Rak form med välvd låda, skåpsdörr med bakomliggande hyllinredning, dekor av flankerande kolonner. Bredd 87, djup 44, höjd 81 cm. Nyckel finns.
Märken, slitage, fanérskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.