SPEGEL, empire, otydlig hallstämpel, 1800-talets första del.

Stomme i trä. Dekor med pastellage. Antikiserande dekor. Höjd 65 cm. Bredd 33 cm.

Anlupet glas. Fläckar. otydliga stämplar. Slitage. Dekorbortfall.

Utropspris
1 500 SEK