Fanerat med alm, upptill två dörrar med bakomliggande låd och hyllinredning, nedtill tre lådor, handtag av tenn och svärtat trä, längd 101, bredd 44, höjd 135 cm.
Smärre slitage. Repor. Märken. Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.