OKÄND KONSTNÄR 1600/1700-TAL , olja på duk
Mytologiskt motiv, 73 x 62 cm.
Slitage. Retuscher. Krackelyr. Lagningar. Uppfodrad duk. Restaurerad/kompletterad. Färgbortfall.